NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

şey 3- Kaçış merdiveni mimarinın dışında kalabilir. Ancak bununla alakalı uyulması gereken bazı kurallar mevcut. Mesela; bir strüktürnın yahut binanın yüksekliği 21.50 metreden okkalı ise yapı dışına degaje merdiven konstrüksiyonlmasına mezuniyet verilmemektedir.

Yangın kapısı 120 dakikaya denli ısıya dayanıklıdır. Bunun sebebi ise imalatında kullanılan yanmayan hidrolik malzemelerdir. İmalatta allıküminyum, hidrolik malzeme ve maden sac kullanılmaktadır. Bu dü madde ısıya dayanıklı olmasını katkısızlar.

İmalat aşamasında kullanılan Yangın Kapısı Kilidi sayesinde bu baplar haricen açılamaz. Bu keyfiyet sirkat vakalarının önlenmesini esenlar.

Başkaca, bozuk yangın baplarının, sertifikaları olmayabileceği ve yangın sırasında yeterince dayanıklı olmayabileceği konusunda ikazyorlar.

Göksu Kapı tarafından üretilen Yangına Dayanıklı Kapı modellerinden birisine mevla sürdürmek, projenize akla yatkın boyutlarda ve özelliklerde Yangın Bapları sebebiyle emniyetli mekanlar oluşmasına katkı çıkarmak sinein İletişim metnine tıklayarak yahut sol altta Whatsapp butonuna dokunarak spesiyalist personelimiz ile yargılama mesajlaşabilirsiniz.

Yangın merdivenlerinde yaylı menteşe, ürkü bar ve esrar sızdırmaz özellikleri geçmek zorundadır.

çoğunlukla yangın merdiveni ile yan yana kullanılan bu ivedili çıkış kapısı, buhran anlamış olurında insanoğluın yangın düzından hızla uzaklaşmalarını katkısızlayarak yaşamsal bir gösteriş üstlenmektedir.

Dizayn olarak farklılık göstermekle omuz omuza hissedar özellikleri, dayanıklı ve her hâlde mimarida olmalarıdır. ölçünlü iç kapılara nispeten farklı bir yararlanma ve özellikler çitndıran yangın merdiveni bapsı ve modelleri;

Yangın Yangın Merdiveni Kapısı Bapları ısı ve duman sızdırmadığı derunin insanoğluın dumandan zehirlenmesine güçlük olan acil konum kapı modeli olarak bilinmekte, Yangın Yönetmeliği kapsamında neredeyse umum kalabalık olan binalarda kullanılması ıztırari kılınmaktadır.

Yangın direnci: Yangın kapkaloriın yangına karşı direnci, yangın emniyetliği açısından en önemli faktördür. Yangın kapısının Yangın Merdiveni Kapısı sınırlı bir yangın direnci süresi sağlayacak şekilde tasarlandığından sakıncasız olunmalıdır.

Dimak aksesuar sisteminin kendine katışıksız kocaoğlanrt edici bir gayrı özelliği kilit + sektör seti veya panik pas setinin mono-blok olarak monte edilmesidir.

Patlama evet da rastgele bir yangın vakasına karşı emniyetli tahliyelerde yangın kapısı modelleri kullanılmaktadır. Bu modeller, dizayn olarak son had çeşitli bir skalaya sahiptir.

Göksu Kapı üretim alanlarında mütehassıs ekibimiz tarafından belirlenen bünyedaki Yangın Bapları en etkili Yangın Kapısı Fiyatları kalite ve en birebir paha politikamıza onat olacak şekilde üretilir.

Kullanılan kapı fitili kucakin esrar sızdırmazlık şgeriı yoksa elan soylu erki kapı fitili kullanılarak elan ehven üretim esenlanabilir.

Report this page